Wyroby firmy NATAJKA - najbardziej popularnej w Polsce marki oferującej biżuterię i gadżety z miniaturami smakołyków - to słodka mieszanka elementów lepionych własnoręcznie z masy termoutwardzalnej FIMO, ceramicznych miniatur, antyalergicznych półfabrykatów, z dodatkiem dbałości o estetykę i wysoką jakość produktów, spośród których każdy ma w sobie jeszcze... odrobinę serca:) 

Strona na facebooku

Instagram

Zakaz kopiowania

Prezentowane na stronie sklepu wzory elementów, ich kompozycje, teksty oraz zdjęcia produktów są mojego autorstwa i stanowią własność firmy Natajka. Kopiowanie wzorów biżuterii, zdjęć i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich; podstawa prawna : Dz.U.94 nr24 poz.83, sprost.:Dz.U.94 nr43 poz. 170

Sztyfty gofry Zobacz większe

Sztyfty gofry misie z kokardkami

Wymiary gofra: 2x1,7cm

Więcej szczegółów

14,00 zł

Dodaj do listy życzeń

  • Słodkie kolczyki z goframi w kształcie misiów z maleńkimi różowymi kokardkami :) silikonowe zatyczki w zestawie. Ten wzór misiowych gofrów z kokardkami na uszkach firma Natajka wprowadziła jako pierwsza w tego typu słodkiej biżuterii jedzeniowej na polskim rynku już w styczniu 2012r.

    Wymiary gofra: 2x1,7cm

    Materiały: wysokiej jakości masa termoutwardzalna FIMO, półfabrykaty posrebrzane

Inne produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

All rights reserved. Natajka 2015.