Wyroby firmy NATAJKA - najbardziej popularnej w Polsce marki oferującej biżuterię i gadżety z miniaturami smakołyków - to słodka mieszanka elementów lepionych własnoręcznie z masy termoutwardzalnej FIMO, ceramicznych miniatur, antyalergicznych półfabrykatów, z dodatkiem dbałości o estetykę i wysoką jakość produktów, spośród których każdy ma w sobie jeszcze... odrobinę serca:) 

Strona na facebooku

Instagram

Zakaz kopiowania

Prezentowane na stronie sklepu wzory elementów, ich kompozycje, teksty oraz zdjęcia produktów są mojego autorstwa i stanowią własność firmy Natajka. Kopiowanie wzorów biżuterii, zdjęć i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich; podstawa prawna : Dz.U.94 nr24 poz.83, sprost.:Dz.U.94 nr43 poz. 170

Słoik do przechowywania 5

Słoik szklany o pojemności 1l, zamykany na klamrę

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

  • Słoik szklany do przechowywania suchych produktów spożywczych, ciastek, cukierków, kawy, herbaty itp. Pojemność: 1l. Nie nadaje się do przechowywania wrzątku, nie należy myć go w zmywarce.

    Zdobiony elementami z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej FIMO. Projekt autorski, nie wyrażam zgody na jego kopiowanie.

Inne produkty w tej kategorii

All rights reserved. Natajka 2015.