Wyroby firmy NATAJKA - najbardziej popularnej w Polsce marki oferującej biżuterię i gadżety z miniaturami smakołyków - to słodka mieszanka elementów lepionych własnoręcznie z masy termoutwardzalnej FIMO, ceramicznych miniatur, antyalergicznych półfabrykatów, z dodatkiem dbałości o estetykę i wysoką jakość produktów, spośród których każdy ma w sobie jeszcze... odrobinę serca:) 

Strona na facebooku

Instagram

Zakaz kopiowania

Prezentowane na stronie sklepu wzory elementów, ich kompozycje, teksty oraz zdjęcia produktów są mojego autorstwa i stanowią własność firmy Natajka. Kopiowanie wzorów biżuterii, zdjęć i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich; podstawa prawna : Dz.U.94 nr24 poz.83, sprost.:Dz.U.94 nr43 poz. 170

Opakowanie ozdobne Zobacz większe

Opakowanie ozdobne na prezent

W ramach usługi: produkt zapakowany w pudełko zabezpieczające na czas dostawy, ozdobny papier, dopasowaną kolorystycznie tasiemkę z kokardą, w zestawie mała koperta z bilecikiem na dedykację

Więcej szczegółów

10,00 zł

 • W ramach usługi:

  - produkt zapakowany w białe pudełko z logo firmy, zabezpieczające na czas dostawy,

  - ozdobny papier,

  - dopasowana kolorystycznie tasiemka z kokardą,

  - w zestawie mała koperta z bilecikiem na dedykację i życzenia (proszę o wpisanie treści w uwagach do zamówienia jeśli mają być od razu umieszczone na bileciku)

  Chcesz wysłać kupiony produkt w ramach prezentu bezpośrednio do obdarowanego? żaden problem ;) wystarczy, że w momencie składania zamówienia wpiszesz w formularzu adres, na który ma zostać wysłane odpowiednio przygotowane, ozdobnie zapakowane zamówienie.

Inne produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

All rights reserved. Natajka 2015.