Wyroby firmy NATAJKA - najbardziej popularnej w Polsce marki oferującej biżuterię i gadżety z miniaturami smakołyków - to słodka mieszanka elementów lepionych własnoręcznie z masy termoutwardzalnej FIMO, ceramicznych miniatur, antyalergicznych półfabrykatów, z dodatkiem dbałości o estetykę i wysoką jakość produktów, spośród których każdy ma w sobie jeszcze... odrobinę serca:) 

Strona na facebooku

Instagram

Zakaz kopiowania

Prezentowane na stronie sklepu wzory elementów, ich kompozycje, teksty oraz zdjęcia produktów są mojego autorstwa i stanowią własność firmy Natajka. Kopiowanie wzorów biżuterii, zdjęć i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich; podstawa prawna : Dz.U.94 nr24 poz.83, sprost.:Dz.U.94 nr43 poz. 170

Słodka obudowa na telefon Zobacz większe

Obudowa na telefon z miętowymi słodyczami

Zdjęcie przedstawia jedynie wzór zdobienia, który wykonać mogę na większość smartfonów Microsoft Lumia, LG, Samsung, Iphone, Huawei, Sony Xperia, HTC

Więcej szczegółów

85,00 zł

  • W uwagach do zamówienia (lub mailowo: natajka89@gmail.com) proszę podać dokładną nazwę modelu telefonu, na który ma zostać wykonana obudowa oraz preferowany kolor. ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA JEDYNIE WZÓR ZDOBIENIA, OBUDOWA ZAMAWIANA JEST INDYWIDUALNIE NA KONKRETNY MODEL TELEFONU.

    Wykonuję obudowy na większość dostępnych obecnie na rynku smartfonów Microsoft Lumia, LG, Samsung, Iphone, Huawei, Sony Xperia, HTC itp. Czas realizacji zamówienia wynosi od 10 do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności za zamówienie.

    Kokardka dobierana jest w zależności od posiadanych materiałów. Etui wykonane są z silikonu lub tworzywa poliuretanowego. elementy na obudowie wykonane są z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej FIMO.

    Obudowy wykonywane są na indywidualne zamówienie, na model telefonu wskazany przez Klienta, dlatego nie podlegają zwrotowi.

    Wzór zdobienia to mój autorski projekt, nie wyrażam zgody na jego powielanie.

Inne produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

All rights reserved. Natajka 2015.